Stretnutie bývalých absolventov

6.10.2019: Prišlo nám do emailu, s radosťou uverejňujeme 🙂

„Vďaka ústretovosti vedenia Leteckej fakulty a katedry avioniky, sme sa mohli my, absolventi VVLŠ-SNP v Košiciach odbornosť RTZ 1982-87, pozrieť do priestorov našej bývalej katedry. Našej skupiny sa ujal vedúci katedry doc. Bréda, ktorý prehliadku začal prednáškou o histórii a súčasnosti Leteckej fakulty a katedry avioniky. Skupina ocenila nielen odbornú stránku prednášky, ale aj vecí súvisiacich s činnosťou LF a jej smerovaním a perspektívami. Vzhľadom k prepojeniu mnohých z nás na dianie v oblasti armád SR a ČR došlo aj na otázky z tejto oblasti s ohľadom na vzdelávacie a výskumné projekty LF. Na tieto doc. Ing. Bréda zodpovedal už v rámci besedy v priateľskej atmosfére, za čo mu patrí veľké poďakovanie. No a nevyhnutná prehliadka priestorov bývalej katedry RTZ, dnes už v starostlivosti katedry avioniky, sa nezaobišla bez náležitostí a prejavov nostalgie a trošku aj závisti a údivu kde sa dnes nachádza materiálno-technické zabezpečenie dnešnej katedry.
Nezostáva nám než ešte raz poďakovať za prístup k našej skupine a zaželať celej Letecké fakulte veľa úspechov v práci a aby ďalších 50 rokov mohli ďalšie skupiny dostať rovnakú príležitosť na nostalgiu ako my.

za celú skupinu Ing. Petr Švec, pplk.v.v.“

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.